Archiv

PO VELKÉM OBRATU JDE ZÁVODKA DO FINÁLE
10. března 2020

Závodka vstoupila do utkání aktivně a i přes několik oslabení byla lepším týmem. V 11. minutě v oslabení Koblížek zachytil rozehrávku hostů, puk se dostal k Sodomkovi, který tváří v tvář perfektním blafákem vykoupal Vokouna v brance Skutče.

ZÁVODKA MÁ V SEMIFINÁLE PRVNÍ VÝHRU
7. března 2020

V úvodu utkání dostala Skuteč výhodu přesilové hry, tu ale ke vstřelení úvodní branky nevyužila. Stejně se vedlo na opačné straně při vyloučení Vernera Pardubicím. První třetina nabídla opatrný hokej s minimem šancí.

POSTUP ZÁVODCE VYSTŘÍLEL MLATEČEK
4. března 2020

Závodka stejně jako v prvním utkání zatlačila soupeře do jeho třetiny, ale do nebezpečných střeleckých pozic se přes vynikající obranu příliš nedostávala. Až ve 13. minutě přišla kombinace prvního útoku, na jejímž  konci na Mlatečka zívala prázdná branka.

ZÁVODKA V ZÁVĚRU DOHNALA ZTRÁTU
25. února 2020

Pardubice s továrnou ve znaku, vítěz základní části nastoupily ve čtvrtfinále proti pardubickému Amatu, který na play off vytáhl velký trumf, do branky postavilo mistra světa Dušana Salfického. Závodka měla sice více ze hry, ale k ideálnímu výkonu bylo dost daleko.

OBRAT SE SKUTČÍ, DOBRÝ TEST PŘED PLAY - OFF
19. února 2020

Před posledním duelem základní části měla Závodka jistotu prvního místa v tabulce a tak do utkání nastoupila bez většiny svých ofenzivních opor. To byl důvod, proč pardubické výpady obrana hostí v pohodě pacifikovala.

V PŘESTŘELCE ÚSPĚŠNĚJŠÍ ZÁVODKA
6. února 2020

V pardubickém derby byla Závodka jasným favoritem, již po 16 vteřinách se dostala do vedení. Fousek zavezl puk do pásma, jeho žabička přistála přesně na Mlatečkově hokejce, který poslal puk okamžitě bekhendem před branku Bergerovi, který parádní akci zakončil povedenou střelou.

ZÁVODKA V SOUBOJI O PRVNÍ MÍSTO ROZDRTILA HOLOMKY

V souboji o čelo tabulky se na první branku čekalo do 9. minuty, kdy se v oslabení trefil Sodomka. Soupeř vyrovnal za 61 sekund při téže přesilové hře. V 16. minutě se domácí dostali do trháku díky dvě bleskovým zásahům.

ZÁVODKA ZNIČILA KOSTELEC
6. ledna 2020

Druhý zápas ve dvou dnech pro Závodku nebyl žádný problém. Ba naopak, do zápasu vlétli její hráči s elánem a nebohého soupeře mačkali jako citrón. Obrovský tlak svého týmu korunoval první brankou až v 9. minutě Kubálek, kterého našel mezi kruhy Sodomka a po srážce gólmana se svými obránci nebyl problém trefit prázdnou branku.

POVÁNOČNÍ TRÁPENÍ ZÁVODKY ZA TŘI BODY

Hráči obou týmů po vánočních svátcích  nemohli chytit tempo, přesto měla Závodka celý zápas pod kontrolou a zaslouženě zvítězila. V čase 4:30 ujel obraně Lukáš Procházka a na dvakrát překonal Čejku v brance Sokolů.

ZÁVODKA ZAKONČILA ROK VÍTĚZNĚ
13. prosince 2019

Roadko se překvapivě ujalo v 7. minutě vedení zásluhou Kakrdy, ale tím byl výčet střeleckých úspěchů z jejich strany vyčerpán. Závodka odpověděla za tři minuty Martincovou střelou na bližší tyč – 1:1.

ČANKOVICE SEBRALY ZÁVODCE PRVNÍ BODY
11. prosince 2019

Utkání začalo pro lídra tabulky skvěle, když ho do vedení dostal po 60 sekundách Kubálek, který dorazil Koblížkovu střelu. Domácí otočili skóre dvěma brankami během 17 vteřin. Ve 12. minutě vyrovnal Procházka.

OSLABENÁ ZÁVODKA VYBOJOVALA DALŠÍ VÝHRU
2. prosince 2019

Závodka se na utkání sjela pro velkou marodku jen s osmi hráči do pole, ale bojovným výkonem její hráči natáhli šňůru výher již na číslo osm. Ve 3. minutě zaskočil domácího gólmana Zlesáka bleskovým manévrem z poza branky Fousek.

ZÁVODKA PŘEJELA AMAT
26. listopadu 2019

Když Sodomka po 154 sekundách hry otevřel skóre, nikdo netušil, jaký brankostroj svého týmu tím odšpuntoval. V 8. minutě zvyšoval Vinař po spolupráci se Sodomkou na rozdíl dvou branek. Druhá polovina první třetiny přinesla neskutečnou kanonádu.

ZÁVODKA OBRATEM VE TŘETÍ TŘETINĚ PROTÁHLA VÍTĚZNOU ŠŇŮRU
17. listopadu 2019

Závodka nastoupila do utkání jako lídr tabulky a již na konci třetí minuty se ujala zásluhou Sodomkově individuální akce vedení. Z toho se ale pardubičtí dlouho neradovali. Jezbořice třemi brankami skóre obrátily.

ZÁVODKA SMAZALA TŘÍBRANKOVÉ MANKO A PRODLOuŽILA VÍTĚZNOU ŠNŮRU
3. listopadu 2019

Závodka se s Orli utkala poprvé od loňského čtvrtfinálového vyřazení a odveta se jí povedla, i když úvod utkání tomu nenasvědčoval. Ve 4. minutě otevřel skóre Škvrně. O minutu později byl blízko vyrovnání Procházka, ale jeho střela skončila na břevně. Až v dalším střídání se po Bergerově přihrávce ocitl sám mezi kruhy Nešický a zamířil přesně k tyči.

ZÁVODKA DEKLASOVALA POSLEDNÍHO MISTRA
29. října 2019

Uplynulo jen 44 vteřin od úvodního vhazování a hosté se poprvé radovali z úspěšného bekhendového zakončení Procházky pod břevno Jakešovi branky. Domácí vyrovnali v 8. minutě, kdy přečíslení 2 na 1 zakončil Petr.  Závodku vrátil do vedení v 11. minutě Sodomka,

VÍTĚZNÁ ŠŇŮRA ZÁVODKY POKRAČUJE
20. října 2019

Závodka v úvodních dvou kolech získala plný počet bodů při skóre 27:5 a tak byla v zápase s Kostelcem jasným favoritem, který v letošní sezóně zatím nezískal ani bod. Již po 150 sekundách hry rozvlnil síť za zády Dundáčka Fousek.

ZÁVODKA OVLÁDLA DERBY
14. října 2019

Dvě rychlé branky Závodky v úvodu utkání naznačily, kdo je v derby favoritem. V dalších minutách dokázal Klinecký mnohdy i se štěstím zastavovat všechny šance soupeře. V 11. minutě Kosina neudržel ve výstroji při přečíslení dva na jednoho Polákovu střelu, puk za jeho záda dorazil Dvořák a bylo to jen o jednu branku.

ZÁVODKA NA ÚVOD ROZSTŘÍLELA ČANKOVICE
5. října 2019

Skóre nejen utkání, ale celé sezóny, otevřel v 6. minutě navrátilec v dresu s továrnou na hrudi Vinař. Od modré propálil vše co mu stálo v cestě a trefil horní růžek Skutilovi branky. Hosté srovnali při přesilové hře o tři minuty později. Petržílek napřáhl na modré a trefil se přesně k tyči. Závodka se ujala opět vedení na začátku 11. minuty a znovu to byla prudká střela od modré, tentokráte z hole Čermáka.

CHRUDIMŠTÍ ORLI PŘELÉTLI PŘES ZÁVODKU

Závodka nastoupila do čtvrtfinálového utkání v okleštěné sestavě jen s deseti hráči do pole a když po 1. třetině musel se zraněným zápěstím odstoupit Kubelka, Pardubice museli stáhnout hru na tři obránce, kterým v závěru došla síla a nedokázali již zastavovat nájezdy chrudimských hráčů.