Závodka získala v České Třebové po nájezdech dva body…
29. října 2013

Posílení Kohouti nezvládli nájezdy a tak dva body veze Závodka do Pardubic...

Favorit potvrdil formu a odváží si do Světlé všechny body
25. října 2013

Hosté uspěli na pardubickém ledě s poctivou obranou podpořenou celoplošným bruslením. Domácím nevycházela hra v přesilovkách a tak nedali ani jednu branku.

Závodka vybojovala cenný bod v Moravské Třebové!
17. října 2013

V napínavém a bojovném utkání dokázala Závodka vydřít velmi cenný bod, i když prohrávala po první třetině 2:0. Nakonec padla v prodloužení.

Závodka nasázela dvacítku nováčkovi z Ledče.
14. října 2013

V prvním utkání uštědřila Závodka nováčkovi soutěže z Ledče nad Sázavou porážku 20:2.

Dnes v 18:45 to začíná!
13. října 2013

Dnes v 18:45 to začíná. Před úvodním utkáním Vám přinášíme rozhovor s manažerem Závodky.

Ondřej Fousek: Začíná druhou sezónu v dresu Závodky!
11. října 2013

Ondřej minulou sezónu dokázal vstřelit 19 branek a doufá, že jeho druhá sezóna v Závodce bude ještě úspěšnější. Střílet góly chce začít už teď v neděli v prvním zápase proti Ledči.

Hodnocení sezóny s trenérem Jaromírem Jindřichem.
31. března 2013

Trenér Jaromír Jindřich po první sezóně u kormidla Závodky. Jaký byl první rok a co v dalším roce?

Konec hokejové sezóny? Ale kdepak...
21. března 2013

KONEC HOKEJOVÉ SEZÓNY? ALE KDEPAK… ZH PARDUBICE JEŠTĚ ČEKÁ POŘÁDNÁ DŘINA.
ZLATÝM HŘEBEM SEZÓNY BUDE REPREZENTATIVNÍ HOKEJOVÝ PLES ZH PARDUBICE.

Prohra ve finále, ale se vztyčenou hlavou.
11. března 2013

Pardubická ČEZ aréna se i po roce dočkala finálového souboje. Letos si to o pohár Vladimíra Martince rozdala Závodní hokejová Pardubice se Světlou nad Sázavou.

Jindřich skolil Hlinsko a Závodka jde do finále…
28. února 2013

Pardubičtí přešli přez Hlinsko 2:0 na zápasy a ve finále je čeká Světlá nad Sázavou

Závodka nedala domácím šanci…
26. února 2013

Pardubičtí i v kombinované sestavě v obraně dokázali přehrát domácí a tak si vezou do odvety vítězství.

Závodka vyhrála sérii 2:0 a bez zaváhání postoupila …
21. února 2013

Pardubičtí přešli přes Lokomotivu i v oslabené sestavě a dále se těší na Hlinsko.

Závodka zvítězila doma v předkole Play Off nad Lokomotivou.
20. února 2013

Závodka zvítězila doma v předkole Play Off o pohár Vladimíra Martince nad Lokomotivou. Další utkání je ve čtvrtek od 18:30 v České Třebové.

Po boji slaví postup Chrudim.
18. února 2013

Včerejší utkání v Chrudimi nám nevyšlo úplně podle představ. Ve druhé třetině nám soupeř odskočil o dvě branky, což se ukázalo jako rozhodující. Přes veškerou snahu se nepodařilo náskok srovnat.

ZH Pardubice - HC Chrudim 1:3. O postupujícím se rozhodne v neděli v Chrudimi.
15. února 2013

V bojovném a taktickém utkání zvítězila hostující Chrudim a vynutila si třetí rozhodující vzájmený souboj. Série se tedy ke svéme poslednímu utkání přesouvá do Chrudimě.

Chrudim - Pardubice 2:4. Odveta ve čtvrtek ve 20:00.
13. února 2013

V prvním utkání čtvrtfinále krajské hokejové ligy zvítězila Závodka v těžkém a napínavém utkání 2:4. Odveta se koná ve čtvrtek 14.2. v malé hale ČEZ Arény od 20:00.

Pavlovi se přání splnilo. Ve čtvrtfinále nás čeká Chrudim.
12. února 2013

Kapitán Pavel Ludvík věří, že Závodku dovede v budoucnu až k titulu v Krajské lize. Dnes před utkáním Play Off v Chrudimi přinášíme s Pavlem rozhovor.

Přestřelka v Chocni s nešťastným koncem.
11. února 2013

Závodka v posledním utkání před play-off naznačila na ledě vítěze základní části sílu, ale i tak si body neodvezla.

Zodpovědný výkon přinesl výhru 8:0 a 3 body.
7. února 2013

Pardubice i přes absenci 11 hráčů dokázali na domácím ledě porazit Poličku jednoznačně a bez inkasované branky.

Chrudim oplatila Závodce poslední dvě porážky.
3. února 2013

Závodce nevyšlo poslední domácí utkání. Druhá třetina byla plně v moci hokejistů HC Chrudim, zvitězili v ní 4:0 a zaslouženě i v celém utkání.