Značně oslabená Závodka hrdě vzdorovala ve Světlé.

Závodká oslabená o 6 nemocných hráčů dokozála otočit nepříznivý stav. Bohužel
síly na udržení výsledku již neměla.

Závodka ztratila nadějný náskok ve třetí třetině.
1. února 2013

K utkání nastoupili domácí s oslabenou obranou, ale i tak zvládali pozorně odolávat občasným výpadům hostů. Na záčátku třetí třetiny vedla Závodka již 4:1, utkání nakonec ztratila 4:5.

K sobotnímu utkání se soupeř nedostavil
21. ledna 2013

Závodní hokejová Pardubice byla v sobotu dle rozhodnutí STK připravena k utkání proti klubu HC Spartak Choceň. Soupeř se bohužel nedostavil.

Závodka zvítězila v Chrudimi a drží třetí příčku v tabulce.
14. ledna 2013

Závodka vyhrála první třetinu jednoznačně 3:0, ale  za stavu 1:5 vrátila Chrudim do zápasu díky několika vyloučením a zbytečným chybám. Nakonec se strachovala o body do poslední vteřiny.

Závodka zvítězila na domácím ledě nad favorizovanou Světlou n. Sázavou.
9. ledna 2013

Domácí Závodka vyhrála díky dokonale sehraným přesilovkám ve druhé třetině. V poslední minutě pečetil do prázdné branky Rejzek.

Závodka padla až v závěru utkání.
7. ledna 2013

Ve vyrovnaném utkání domácí vedli po závaru na brankovišti, závodka srovnala Jindřichem. Následně po chybách Závodky domácí zkušeně rozhodli dvěma slepenými góly během 10 vteřin.

Domácí výhra 14:3 a postup do skupiny A!
19. prosince 2012

Závodka splnila povinnost! Obránce Rejzek vstřelil čistý Hatt-rick!

Vítězství v České Třebové a stvrzení postupu.
18. prosince 2012

Tuto sezóneú se povedlo to, co se v minulosti nepodařilo. Závodka dokázala zvítězit v obou utkáních na horké půdě v České Třebové.

Hráči Závodky vratili porážku Poličce.
10. prosince 2012

V každé třetině jedna branka v součtu znamená vítezství 3:0.

Vydřená výhra v Lanškrouně!
8. prosince 2012

Vydřené vítězství přiblížilo Závodní hokejovou k postupu do první skupiny.

Závodka zvítězila ve Skutči.
27. listopadu 2012

Bez pěti obránců základní sestavy odjela Závodka na mistrovské utkání do Skutče. Zvítězila 9:2.

Závodka zvítězila doma nad Českou Třebovou 9:1.
23. listopadu 2012

Závodka se ujala vedení ve 3. minutě utkání a kontrolovala zápas po celých 60 minut.

Polička - ZH Pardubice 2:1
19. listopadu 2012

Závodka nezvládla utkání v Poličce. Vstřelila pouze jedinou branku a odvezla si porážku 2:1.

Chladnokrevný střelec Tomáš Kubelka z Trnový.
12. listopadu 2012

Přinášíme vám rozhovor s chladnokrevným střelcem Tomášem Kubelkou z Trnový, noční můrou všech gólmanů …

Oficiální omluva hráči týmu HC Spartak Choceň Tomáši Prachařovi.
7. listopadu 2012

Vedení klubu Závodní hokejová Pardubice se omlouvá za zákrok svého hráče Lukáše Vlasáka na útočníka Tomáše Prachaře v utkání proti HC Spartak Choceň. Zároveň zaslalo oficiální omluvu poštou.

Závodka bojovala o postup do poslední minuty!
5. listopadu 2012

Závodní hokejová přijela do Chocně bojovat o postup a po boji prohrála o jedinou branku 6:5.

Lanškroun nepříjemně potrápil Závodku.
14. listopadu 2012

Závodka zvítězila na domácím ledě nad Lanškrounem 6:4. Přestože se musela obejít bez zraněných obránců Koblížka a Rozlivky, distancovaného Vlasáka a z pracovních povinností chyběl Havrda.

Závodka nadělila doma "desítku".
1. listopadu 2012

Domácí nezaváhali a Lokomotiva si odvezla z Pardubic 10 branek ve své síti. Po druhé za sebou nevstřelila v utkání ani branku.

Závodka porazila HC Chrudim 7:5.
28. října 2012

Závodní hokejová  porazila na domácím ledě HC Chrudim 7:5. Vítěznou branku vstřelil 78 sekund před závěrečnou sirénou Radek Lubina, pro kterého to byla premiérová trefa v dresu Závodky!

Závodce jde na pomoc obránce Robert Krejnus.
26. října 2012

Odchovanec pardubického hokeje a bývalý hráč prvoligové HC Chrudim a druholigového Žďáru nad Sázavou, obránce Robert Krejnus přestoupil do Závodní hokejové Pardubice a měl by být k dispozici již v sobotním utkání proti HC Chrudim.