Archiv

JASNÁ ZÁLEŽITOST PRO ZÁVODKU

Ihned po úvodním vhazování převzali hráči s továrnou na hrudi taktovku utkání. Obrana hostů byla pod velkým tlakem a poprvé kapitulovala v 7. minutě, kdy rozjel kolotoč přihrávek první útok Pardubic. Puk putoval od Martince přes Fouska ke Kubelkovi, který trefil polo odkrytou branku.

PRVNÍ TŘETINA ROZHODLA PARDUBICKÉ DERBY
14. prosince 2018

AMAT rozhodl o zisku tří bodů již v úvodní třetině, kdy mu do Lejskovy brány spadla téměř každá rána, zatím co střelci Závodky se v zakončení trápili.

DERBY ROZHODL ČERMÁK
16. prosince 2018

Po 27 vteřinách hry se Roadko dostalo do vedení, když před brankou prokázal největší důraz Cach a ze třetí dorážky dostal puk do branky. Hráči Závodky mnohdy zamkli svého soupeře před jeho brankou, ale většina střel šla mimo, nebo dobře zasáhl brankář Pašťalka.

SOKOLOVÉ ROZHODLI V PŘESILOVKÁCH
12. prosince 2018

V prvním dějství měli lehce navrch hosté z Pardubic a svou převahu vyjádřili také gólově. V 9. minutě ujel Kubelka a svou šanci proměnil. Ve 13. minutě bylo na pardubické střídačce ještě veseleji, když parádní kombinaci první útočné formace proměnil Papadopulos.

KRÁTKÁ PŘESTŘELKA PRO ZÁVODKU
17. listopadu 2018

Zápas jako z 80. let. Útok, útok a zase útok. Obrana byla zřejmě trestným činem, protože se jí ani jeden tým nevěnoval. Skóre otevřel již po 76 vteřinách hostující Štěpán. Za Závodku odpověděl ve 3. minutě po kombinaci celého útoku Sodomka.

ZÁVODKA ROZSTŘÍLELA ČANKOVICE
16. listopadu 2018

Závodka od úvodního vhazování dominovala, ale první branky se dočkala až v 8. minutě, kdy Palaščák střelou od modré těsně minul branku, puk si našel Mlateček a z poza branky našel volného Fouska, jenž potvrdil své střelecké kvality.

ZÁVODKA ROZHODLA V OSLABENÍCH
29. října 2018

V čase 4:57 po střelách Malínského a Kněžoura inkasoval nejistý Lejsek dvě branky. Závodku špatný úvod nepoložil a mezi 7.-8. minutou vyrovnala skóre. Nejprve Martinec poslal puk z po za branky mezi kruhy najíždějícímu Čermákovi, který prokázal, že umí prudce vystřelit.

ZÁVODKA NA ÚVOD SEZÓNY BEZ BODŮ
22. října 2018

Teprve ve třetím kole nastoupili hráči Závodky ke svému prvnímu utkání v sezóně, neboť v prvním kole byl volný los, a ve druhém bylo utkání kontumováno. Většina hráčů byla na ledě na rozdíl od soupeře po dlouhém létě poprvé a na jejich výkonu to bylo znát.

EVŽEN MUSIL ZÍSKAL 300 KANADSKÝCH BODů
8. března 2018

Hráči Závodky vědomi si již jisté obhajoby titulu začali vlažněji směrem do obrany, čehož využil hostující Cincibuch k otevření skóre. Oba týmy předváděli i za přispění laxního soupeřova bránění pěkné ofenzivní akce. A to je voda mlýn, respektive šikovné ruce Sodomky, který po individuální akci vyrovnal.

ZÁVODKA PO TŘETÍ OBHÁJILA TITUL!!!
4. března 2018

V předposledním utkání sezóny si Závodka zajistila třetí titul v řadě. Již po 60 sekundách vedla 2:0. Nejprve Balla našel Sodomku, jehož střela k tyči překvapila Málka v brance Amatu. Po té Kubálek hledal před brankou Evžena Musila, ten puk netrefil ideálně, ale dostal se ke Koblížkovi, který poslal černou gumu do odkryté brány.

ZÁVODKA ROZDRTILA PŘEDPOSLEDNÍ KOSTELEC
26. února 2018

Aktéři pondělního utkání na skutečském zimním stadiónu, kde teplota klesala hluboko pod bod mrazu, si vyzkoušeli podmínky duelů Winter classic. V souboji první Závodky a předposledního Kostelce bylo od začátku jasné, kdo tahá za delší konec.

ZÁVODKA OVLÁDLA SOUBOJ LOŇSKÝCH FINALISTŮ
18. února 2018

Od prvních minut Závodka kvalitním forčekingem nutila domácí hráče k chybám v rozehrávce, ale ke gólu to i přes několik šancí nevedlo. Až v 6. minutě přihrál Martinec Sodomkovi, který poslal Pardubice do vedení. Za dvě minuty vedli hosté po Fouskově ráně již 2:0.

FOUSKOVO KOMANDO ROZEBRALO SOKOLY
17. února 2018

Od úvodního vhazování byli hráči Závodky pány na ledě. Obzvláště Fouskovo komando se Sodomkou a Koblížkem předvádělo nádherné akce, kdy rozebírali obranu Sokolů do šroubků. První gólové razítko na jejich ofenzivní manévry dal v 5. minutě po přihrávce Fouska do odkryté branky Sodomka.

TŘI BODY DO TABULKY BEZ BOJE
8. února 2018

Soupeř byl nucen utkání zrušit kvůli chřipkové epidemii. Jelikož tak učinil 3 hodiny před jeho začátkem, vedení soutěže bylo nuceno toto utkání kontumovat ve prospěch Závodky.

ZÁVODKA DEKLASOVALA POSLEDNÍ ČANKOVICE
4. února 2018

Hned v prvním střídání dostal Kubelka ve středním pásmu hit na hranici pravidel od Salavy, v této soutěži nečekaný a hlavně nesmyslný. Spoluhráči se Kubelky zastali nejlepším možným způsobem. Nejprve Salavu v následujících střídáních odměnili několika tvrdě, ale čistě dohranými souboji a současně začali jeho týmu sypat branky.

V SOUBOJI O PRVNÍ MÍSTO ZÁVODKA ROZSTŘÍLELA HOLOMKY
29. ledna 2018

Holomci měli před zápasem výhodnější pozici v tabulce a v případě výhry by měl tým z Jezbořic titul téměř jistý. Hráči Závodky vědomi si tohoto faktu vstoupili do utkání maximálně soustředění a s odhodláním, vrátit soupeři porážku z prvního vzájemného měření sil. Dobrý pohyb a skvělá obrana ve středním pásmu dělala domácímu týmu velký problém a až na vyjímky se nebyl schopen v úvodu utkání dostat s kotoučem na holi do útočného pásma.

ZÁVODKA SI UPEVNILA DRUHOU PŘÍČKU
22. ledna 2018

Kdo zavítal na chrudimský zimní stadión, nemohl litovat. Obzvláště v první třetině se hrál hokej v obrovském tempu, plný pěkných kombinací, šancí a v neposlední řadě i parádních zákroků obou gólmanů.

ZÁVODKA SI ZKOMPLIKOVALA BOJ O TITUL
16. ledna 2018

Bítovany nastoupily do odvety lépe než před týdnem do prvního vzájemného duelu. Už po 104 vteřinách prostřelil Palečka od modré čáry Kutílek. Za minutu bylo vyrovnáno, když Ludvíkova střela od mantinelu prošla až do branky.

PALEČEK VYCHYTAL TŘETÍ TÝM TABULKY
7. ledna 2018

Závodka nastoupila proti Bítovanům, třetímu týmu tabulky, v sestavě, kterou prosely disciplinární tresty a zranění z posledního utkání. Bítovany měly sice častěji puk na holi, ale Závodka kvalitní obranou nepouštěla soupeře do šancí. A když už se v její defenzivě objevila skulinka, vytáhl parádní zákrok Paleček. V 7. minutě si volný puk před brankou po Havrdově střele našel Evžen Musil a poslal ho pod tělem brankáře do sítě.

BITVA O ČELO TABULKY PRO HOLOMKY
4. ledna 2018

Závodka se do svého soupeře zakousla, ale její tlak byl jen platonicky. Přes pozornou obranu Holomků se do nebezpečných střeleckých pozic její hráči příliš často nedostávali. Naopak soupeř vyrážel do rychlých brejků, které likvidoval skvělými zákroky gólman Paleček.