Archiv

BRANKY V OSLABENÍ ROZHODLY DERBY
14. prosince 2017

Závodka měla skvělý vstup do utkání. Po 36 vteřinách hry našel Koblížek na křídle rozjetého Kubelku a ten potvrdil své střelecké schopnosti. Z kraje utkání přišlo Road Café o svého nejproduktivnějšího hráče Cincibucha, který si po nárazu do mantinelu poranil koleno. Ve 13. minutě vedla kombinace mezi Martincem a Jakubem Musilem k druhému puku v síti Roadka.

ZÁVODKA V ČELE TABULKY
12. prosince 2017

Pardubičtí se prosadili již po 37 vteřinách, když Ludvík předložil puk Martincovi před prázdnou branku. Na 2:0 zvyšoval v 6. minutě střelou z mezikruží Jakub Musil. Za 25 sekund sice překonal nepozorného Lejska Paras.

PALEČEK PŘEDČIL SALFICKÉHO
5. prosince 2017

Již po 16 vteřinách hry překvapil Ludvík Salfického střelou z úhlu. Amat dostal šanci k vyrovnání po vyloučení Kubálka, ale přesilovka se jim vůbec nepovedla. Naopak po vypršení trestu přihrál Kubelka z rohu hřiště před branku, kde našel zcela volného Ludvíka a ten věděl co s nabídnutou příležitostí – 0:2.

REPRÍZA LOŇSKÉHO FINÁLE OPĚT PRO ZÁVODKU
4. prosince 2017

Úvod vyšel lépe Závodce, zejména dvojice Sodomka – Koblížek měla zřejmě kvalitní před zápasovou přípravu. Jelikož se oba podíleli na tříbrankovém vedení Pardubic. V 15. minutě se poprvé gólově prosadili také hosté, díky Vokounovi. První třetinu nedohrál domácí útočník Otava, který si po nezaviněném střetu u mantinelu poranil rameno.

DALŠÍ KANONÁDU ZÁVODKY SCHYTALA ČESKÁ BĚLÁ
20. listopadu 2017

Česká Bělá měla lepší vstup do utkání. Díky lepšímu pohybu získala převahu a tak nebylo překvapení, že se v 6. minutě ujala dvoubrankového vedení. Na začátku deváté minuty se v útočném pásmu uvolnil Ludvík, před brankou našel volného Kubálka, který střelou z první propálil Jaška v domácí bráně.

FOUSEK SE SODOMKOU UDĚLALI ZE ZMIJÍ NEŠKODNÁ HÁĎÁTKA

Úvod utkání vyšel lépe hostům, když ve 3. minutě využil krásnou Butcherovu přihrávku Ecler. Do přestávky však Závodka  díky dvěma přesným zásahům Fouska, kterým asistoval v obou případech Sodomka, skóre otočila. Ve 28. minutě našel Fousek při přesilovce Musila, jehož střela zápěstím našla svůj cíl.

ZÁVODKA ROZSTŘÍLELA ČANKOVICE
7. listopadu 2017

Teprve druhé utkání sehrála Závodka kvůli odloženým utkáním. Její hráči si opět s chutí zastříleli, tentokráte však přidali pevnější obranu podpořenou skvělým Palečkem v bráně. Do sestavy naskočil Sodomka, který laboroval se zády a po dvouleté odmlce navlékl dres Závodky Ondřej Čapek.

VÍTĚZNÁ PREMIÉRA
19. října 2017

Závodka vstoupila do letošního ročníku Meziokresního přeboru Chrudimska až ve třetím kole, ale tak jak je zvyklá. Tedy vítězně!!! Na utkání se nedostavili rozhodčí a tak po dohodě obou týmů bylo utkání sehráno na 3x25 minut. Závodka jako úřadující dvojnásobný šampión hned v úvodu ukázala svou sílu a rychle se ujala tříbrankového vedení.

ZÁVODKA OBHÁJILA TITUL
27. března 2017

Jiskra nastoupila do druhého finálového utkání posílena o pětici kvalitních hráčů a na kvalitě její hry to bylo znát. Od prvních vteřin napadala Skuteč ve dvou hráčích a chvíli trvalo, než se s tím domácí obránci srovnali. Hokej opět ve vysokém tempu, ale branky chyběly, nepomohly ani přesilovky po jedné na každé straně v úvodu utkání. Šancí měla Závodka více a tak se po zásluze v 19. minutě ujala po Lubinově střele vedení.

ZÁVODKA ROZSTŘÍLELA JISKRU
23. března 2017

Od prvních vteřin bylo zřetelné, že se ve finále sešli po zásluze dva nejlepší celky základní části. Rychlost hry i kvalita kombinací byla na obou stranách na velmi vysoké úrovni. Skóre otevřel ve třetí minutě Kubelka skvěle zvládnutým bekhendovým blafákem. Na začátku 6. minuty nahodil z rohu do před brankového prostoru puk Kubelka, kde stál Lubina, ač tísněn obránci, procpal puk do branky.

ZÁVODKA POSTOUPILA PO NÁJEZDECH DO FINÁLE
20. března 2017

Pardubicím stačilo vzhledem k výhře z prvního semifinálového duelu neprohrát. A od začátku nikoho nenechávali na pochybách, že si postup do finále nenechají uniknout. V 7. minutě poslal domácí do vedení Kubelka.

PALEČEK MĚL PRO HOLOMKY ZAVŘENO
13. března 2017

Závodka se ujala vedení z přesilové hry již po 132 vteřinách hry, když na trestné lavici seděl po faulu na Kubálka Rusiňák. Kubelka svou šanci ještě neproměnil, ale puk se k němu odrazil zpět a mohl si vybrat, kterému ze spoluhráčů přihraje.

KUBELKA POSLAL ZÁVODKU DO SEMIFINÁLE
6. března 2017

Závodka se do svého soupeře zakousla ihned od úvodního vhazování.  Již po 75 sekundách hry vymetl šibenici Strakovi branky Janecký. V 6. minutě se k velkému sólu nadechl obránce Havrda a s dechem vydržel od vlastní až k soupeřově brance – 2:0.

ÚSPĚŠNÉ VYKROČENÍ ZA OBHAJOBOU
27. února 2017

Finalisté posledního ročníku se tentokráte sešli již ve čtvrtfinále. Zatím co vloni první finálové utkání skončilo 4:4, letos dokázala Závodka výhru v prvním utkání série doslova urvat.

ZÁVODKA PŘED PLAY-OFF VYLADILA FORMU
20. února 2017

Poslední kolo základní části nabídlo souboj prvních dvou týmů tabulky. Sebevědomou Jiskru zmrazil již po 25 vteřinách hry Sodomka, jehož střela prošla Zlesákovi mezi betony. Ve 3. minutě Sodomka udeřil po druhé.

ZÁVODKA DEKLASOVALA ZMIJE

Závodce lepší vstup do utkání i díky zbytečnému vyloučení Švadlenky již po 61 sekundách hry. Přesilová hra sice branku nepřinesla, ale na branku se dlouho nečekalo. V 5. minutě nahodil Martinec puk na branku, kde byl zaparkovaný Kubálek, jenž si hodil puk na bekhend a poslal ho za Kosinova záda.

ZÁVODCE SE V HLINSKU NEDAŘILO
10. února 2017

V 7. minutě zavezl puk do pásma Procházka, našel mezi kruhy volného Mlatečka, který střelou mezi nohy Čermáka otevřel skóre. Bělá záhy vyrovnala zásluhou Tecla.

SODOMKOVI GÓLOVÉ PARÁDY OZDOBILY UTKÁNÍ
30. ledna 2017

Závodce se skvěle podařila odplata za prohru v prvním vzájemném utkání sezóny a po skvělém výkonu si zajistila další tři body do tabulky, kde si drží druhou příčku.
První třetina skončila bez branek a to hlavně díky skvěle chytajícímu Salfickému v domácí brance.

BREJKY TORPÉDA ROZHODLY
24. ledna 2017

Oba celky dorazily do Skutče v okleštěných sestavách. Ale zatím co pro Torpédo je to běžné a má tomu uzpůsobenou taktiku, Závodka chtěla v utkání i přes velkou marodku dominovat. Skvělý taktický výkon soupeře ji ale k její obvyklé hře v první třetině nepustil.

ZÁVODKA SI ZAJISTILA VÝHRU AŽ VE TŘETÍ TŘETINĚ
19. ledna 2017

Favorit na nic nečekal a pustil se do svého soupeře, který okupuje předposlední příčku tabulky zostra. Tlak hostí z úvodu utkání přetavil v první branku Havrda. V 8. minutě navýšil vedení po přihrávce Kubelky Mlateček.