Archiv

DERBY OVLÁDLA ZÁVODKA
6. ledna 2017

První gólová akce začala velmi nenápadně. Palaščák předal ve středním pásmu puk Kubelkovi, který přenesl hru na druhou stranu, kde byl Sodomka, ten našel rozjetého Fouska a nejlepší střelec Závodky otevřel střelou kolem levé nohy brankáře Pašťalky skoŕe.

KOSINA NADĚLIL ZMIJÍM DVA BODY
19. prosince 2016

Závodka začala svižně a od prvních vteřin spustila před Kosinovou brankou ofenzivní manévry. Jenže chyběla střelba a důraz před brankou. Hosté vsadili na tuhou defenzivu a rychlé protiútoky. A hned ten první přetavil v úvodní branku utkání Ecler.

SEDM STATEČNÝCH
10. prosince 2016

Pouze sedm hráčů do pole, kterým kryl záda brankář Paleček nastoupilo do utkání v dresu Závodky. Ale ti co nastoupili, hráli s maximálním nasazením, které podpořili hokejovou kvalitou. Soupeř nastoupil téměř se třemi pětkami, ale ani to na Pardubice nestačilo.

ZÁVĚREČNÁ PALBA ROZBLIKALA DESÍTKU
5. prosince 2016

Závodka soupeře od úvodu zatlačila do obrany a vytvářela si šance. Ty ovšem končily buď zbytečnou přihrávkou místo střely a nebo vynikajícím zákrokem brankáře Rolečka. Na druhé straně musel být pozorný také Lejsek, neboť soupeř hrozil z rychlých protiútoků.

KONTUMAČNĚ PRO SKUTEČ

V den konání utkání byl zápas z důvodu nedostatečného počtu hráčů na straně Pardubic zrušen a kontumován ve prospěch Jiskry Skuteč.

VYDŘENÁ VÝHRA
21. listopadu 2016

Pardubičtí i bez několika svých opor si zaslouženě odvezli ze zamrzlého Hlinska tři body. Domácí se na začátku desáté minuty ujali po Teclově střele vedení. Z něho se ale radovali jen 35 sekund. Mlateček projel až před branku a vymíchal domácího brankáře.

BITVU O DRUHOU PŘÍČKU VYHRÁLA ZÁVODKA
14. listopadu 2016

Závodka měla více ze hry, větší efektivitu v zakončení ovšem prokázali hosté. Ve 4. Minutě otevřel skóre Malinský. O 38 sekund později vyrovnal Kubelka. Pak se ale střelci Závodky na dlouho odmlčeli a Holomci si postupně budovali náskok.

ČTYŘICET MINUT NESTAČÍ
6. listopadu 2016

Závodka prvně v sezóně nastoupila s Lejskem v brance, na kterém však menší zápasové vytížení nebylo vůbec znát. Branku Čankovic hájil bývalý hráč extraligových Pardubic a reprezentantace, Dušan Salfický. Skóre se pohnulo poprvé, zato hned dvakrát v osmé minutě.

KATASTROFÁLNÍ ÚVOD ZÁVODKU NA KOLENA NESRAZIL
30. října 2016

Velkou morální sílu ukázali hráči v dresu s továrnou na hrudi. Ve 13. minutě prohrávali již 4:0! Zápas však nevzdali a v nájezdech si připsali druhý bonusový bod za výhru!

REPRÍZU LOŇSKÉHO FINÁLE OVLÁDLA ZÁVODKA
17. října 2016

Že bude pro domácí obranu největší hrozbou v utkání předvedl Langr již po deseti vteřinách hry, kdy se hned po vhazování protáhl mezi beky až před Palečka a střelou na vyrážečku zajistil Bítovanům rychlé vedení. V páté minutě ovšem dvakrát zaúřadovala první formace domácích.

PRVNÍ KROK ZA OBHAJOBOU
4. října 2016

Závodka se v prvním utkání po mistrovské sezóně ukázala v plné síle, ale jen směrem do předu. V zápase, který měla plně pod kontrolou hrála lehkovážně, ale ani to jí o první výhru sezóny nemohlo připravit. Skóre otevřel již ve 4. minutě Koblížek

ZÁVODKA ZÍSKALA PREMIÉROVÝ TITUL!!!
28. března 2016

První utkání finálové série skončilo remízou a tak aktéry finále čekal zápas o všechno. Pardubičtí neponechali nic náhodě a nastoupili v nejsilnější možné sestavě. Skóre otevřel ve 3. minutě Martinec, který se prosadil důrazem na brankovišti

,,KOBLIH" MÁ 100 BODŮ!!!
17. března 2016

Dlouholetý obránce Závodky, Roman Koblížek, dosáhl na úctyhodnou metu. 100 kanadských bodů v dresu Závodky! A to v pouhých 61 zápasech! Celekm již má na svém kontě 54 branek 49 asistencí. ,,Koblih", jak zní jeho přezdívka hraje za Závodku nepřetržitě  již 9 let! Ve čtyřech sezónách v krajské lize v našem dresu přidal 66 utkání, v nichž zatížil konta soupeřů 3 brankami a na 11 přihrál svým spoluhráčům. Gratulujeme!

POSLEDNÍ MOŽNÝ ZÁPAS ROZHODNE O TITULU
15. března 2016

První finálový zápas začaly oba týmy opatrně. Obzvláště domácí se více soustředili na obranu. První branka padla až ve 12. minutě, kdy na trestné lavici seděl pardubický Šindler. Vosáhlova střela od modré čáry sice nemířila na branku, ale od zadního mantinelu se odrazila zpět před branku, kde se nejlépe zorientoval Formánek a jednoduše uklidil puk do branky. Za dvě minuty bylo vyrovnáno. Sodomkova střela zápěstím přes obránce prošla Strakovi nečekaně mezi betony.

POSTUP VYCHYTAL PALEČEK
7. března 2016

Závodka vstoupila do utkání o všechno v nejsilnější sestavě, kromě lyžujícího Šindlera. A na výkonu to bylo znát. Tři formace podnikaly jeden útočný výpad za druhým a zároveň měly dostatek sil na poctivou branou hru. Již ve 4. minutě otevřel skóre po skvělé přihrávce Ludvíka, Sodomka.

TORPÉDO PŘETRHLO VÍTĚZNOU SÉRII ZÁVODKY
6. března 2016

Do branky Závodky se po dvou měsících postavil Čaladi a na jeho výkonu to nebylo vůbec znát. Jinak měla střídačku ovšem hodně prořídlou. I tak se hrál vyrovnaný zápas.

ZÁVODKA V SEMIFINÁLE
4. března 2016

Od prvních minut bylo jasné, že se utkání strhne v divokou přestřelku. Po 32 sekundách hry skóroval pardubický Šindler. V 5. Minutě Kubelka. Sokol snížil o dvě minuty později po střele Nejedlého. Pardubice odpověděli v následujících minutách parádní individuální akcí Mlatečka, který projel celé hřiště a poslal puk pod víko.

KUBELKA S MLATEČKEM ZAŘÍDILI PRVNÍ VÝHRU V SÉRII
1. března 2016

Pardubičtí vlétli do utkání jako uragán a již po 66 sekundách hry se ujali zásluhou Kubelky vedení, které už nepustili. Další branku v síti domácích přinesla ve 12. minutě osvědčená spolupráce dvojice Martinec – Mlateček.

ZÁVODKA POTVRDILA PRVNÍ MÍSTO
21. února 2016

V 15. minutě otevřel při přesilovce skóre pardubický Sodomka, který v posledních zápasech nabral skvělou formu, což je k blížícímu se play-off skvělá zpráva pro pardubické fanoušky.

KONTUMAČNÍ VÝHRA PRO ZÁVODKU
8. února 2016

Soupeř utkání odvolal jen pár hodin před úvodním vhazování a tak utkání prohrál kontumačně.
Závodka vede tabulku nadstavby o titul a má tak před posledním utkání skupiny dobrou pozici do čtvrtfinále play-off.