Archiv

ZÁVODKA SI S PŘEHLEDEM DOŠLA PRO DALŠÍ VÝHRU
1. února 2016

Hosté nastoupili do zápasu aktivně a důrazným forčekinkem nutili soupeře k chybám. Již po 91 sekundách hry přihrál Mlateček puk do střelecké pozice Martincovi, který poslal Závodku do vedení. V 5. minutě Mlateček zachytil přihrávku ve středním pásmu, jel sám na domácího gólmana, kterého si položil a s přehledem zavěsil.

ZÁVODKA VSTOUPILA DO NADSTAVBY VÍTĚZNĚ
25. ledna 2016

Pardubice v základní části s tímto soupeřem prohráli, a tak na něj vlétli i bez rozcvičky. Již po 18 sekundách hry Sodomka přihrál mezi kruhy Kubelkovi, který střelou zápěstím otevřel skóre.

DERBY ROZHODL PRO ZÁVODKU SODOMKA
19. ledna 2016

Pardubické derby mezi HCRC a ZH mělo vždy grády a jinak tomu nebylo ani tentokrát. Obě mužstva vstoupila do utkání s maximálním nasazením, ale na vrch měla od počátku Závodka, která prodala v tomto utkání zkušenosti z předchozích čtyř let, kdy hrála Krajskou ligu. A hlavně měla ve svých řadách Karla Sodomku, který byl k nezastavení!

STŘELECKÝ KONCERT ZÁVODKY
13. ledna 2016

Závodka proti poslednímu celku tabulky neponechala nic náhodě a hned od úvodních minut zahájila střelecké manévry na branku hostí. Na první branku se čekalo jen 86 sekund, kterou zařídila Šindlerova dělovka.

ŠINDLER SI OTEVŘEL STŘELNICI
5. ledna 2016

V souboji druhého s předposledním celkem tabulky se očekávala jasná výhra Závodky, která se ovšem nerodila tak lehce, jak si její hráči představovali. Na začátku páté minuty poslal Wignes do vedení Tichý. A pro Palečka v domácí brance, který nastoupil do prvního utkání v této sezóně to byl krušný začátek

MLATEČEK ZÁVODCE BODY NEVYSTŘÍLEL
23. prosince 2015
MLATEČEK ZÁVODCE BODY NEVYTŘÍLEL

Úvod vyšel Závodce báječně. Na konci čtvrté minuty otevřel skóre po individuální akci Sodomka.V 7. minutě Sodomka připravil palebnou pozici pro Mlatečka a bylo to o dvě branky. Za 35 sekund si oba spolupráci zopakovali se stejným výsledkem – 0:3.

NEPOVEDENÝ ZÁVĚR
14. prosince 2015

Za Závodku poprvé v letošní sezóně nastoupil Pavel Ludvík a uvedl se parádně. V 18. minutě vyrovnával na 1:1.

VYBOJOVANÁ BITVA ZA 3 BODY
29. listopadu 2015
VYBOJOVANÁ BITVA ZA BODY

Do branky Závodky se letos poprvé postavil od úvodního vhazování Jaroslav Lejsek. V 8. minutě ho střelou mezi betony překonal Urban. O minutu později přihrál před prázdnou branku Kubelka nové akvizici v dresu Pardubic Bakrlíkovi

200!!!
25. listopadu 2015
200!!!

Jeden ze zakladatelů našeho klubu a zároveň hráč, Jakub Musil dosáhl významného milníku. V dresu Závodky získal již 200 kanadských bodů v 87 zápasech!!!

HOLOMCI ZTRESTALI ZÁVODKU Z BREJKŮ
17. listopadu 2015

Úvod utkání rozhodně nenapovídal, že Závodka tento večer najde letos svého prvního přemožitele. Již po 58 sekundách hry otevřel skóre svou první brankou v dresu Závodky Otava

MARTINEC S MLATEČKEM ZDEMOLOVALI KOSTELEC
14. listopadu 2015

Závodka vlétla do utkání jako uragán. Již po 43 sekundách hry otevřel skóre Martinec. V 8. minutě během pouhých osmi sekund přidal dva přesné zásahy Mlateček.

ZÁVODKA VLÁDNE MEZIOKRESU
2. listopadu 2015

Čankovice nastoupili do zápasu s aktivní obranou, která z počátku dělala Pardubicím problémy. V průběhu utkání hosté našli na soupeře protizbraň a postupně ovládli průběh zápasu a navyšovali skóre.

OSLABENÝ AMAT NEVYDRŽEL
25. října 2015

AMAT nastoupil do zápasu jen se sedmi hráči do pole. Bohužel Závodka přistoupila na hokej bez pohybu a tak první třetina skončila pouze jednobrankovým rozdílem.

ZÁVODKA DRŽÍ VÍTĚZNOU VLNU
18. října 2015

Závodka hrála proti ofenzivně laděnému Torpédu soustředěně a po celý zápas kontrolovala vývoj utkání, k čemuž pomáhal velkou měrou perfektně chytající Čaladi.

PŘESTŘELKA PRO ZÁVODKU
17. října 2015

Hned v úvodu utkání dostali hosté výhodu přesilové hry, ale jejich nekoncentrovanost pomohla Pardubicím k úvodní brance utkání, když při oslabení ujel domácí rychlík Kubelka.

ÚSPĚŠNÝ NÁVRAT
14. října 2015

Závodka vstoupila po čtyřech letech v Krajské hokejové lize zpět do Meziokresního přeboru Chrudim vítězně!

Závodka končí v Krajské hokejové lize!
24. března 2015

Závodní hokejová Pardubice se nepřihlásí do nového ročníku Krajské hokejové ligy.

VINTAGE HOKEJOVÝ PLES 2015
17. března 2015

Závodka Vás zve v pořadí na 3. ples, který se koná na tradičním místě v AGROBANCE (Dům techniky), dne 27.3.2015 s počátečním vhazováním v 19:00. Těšíme se na Vás.

Kubálkovo střelecké probuzení Závodce nepomohlo
13. února 2015

Závodka dorazila do daleké Chotěboře s minimálním počtem deseti hráčů do pole, Přičemž Martin Šejba nastoupil s velkým sebezapřením i s poraněným kotníkem a jen těsně před začátkem utkání.